Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Sütyen Takımı

Sütyen Külot Takım
Ürün bulunamadı.

Sütyen takımları

Sütyen seçimi oldukça önemli bir konudur. Tüm gün insan vücuduna değen bu ürünlerin kaliteli malzemelerden yapılmış olması, vücudu sıkmaması, bunaltmaması ve vadettiği rahatlığı sağlaması gerekir. Sütyen modelleri vücuda ne bol gelmelidir ne de vücudu sıkmalıdır. Tam olarak kişinin bedenine uygun bir sütyen modeli alması gerekir.

Yanlış sütyen seçiminin neden olduğu durumlar
·         sütyen balenleri göğüslere batar ve göğüsleri sıkıştırır.
·         sütyenin arka tarafı istemsizce yukarı doğru çıkar.
·         sütyenin üzerinden göğüsler taşar.
·         sütyen askıları omuzda durmaz ve sürekli düşer.
·         göğüsler sütyenin yan taraflarından taşar.
·         sütyen kullanılmasına rağmen göğüsler sarkık durur.
·         sütyenin ön orta kısmı, yerine tam oturmaz.
·         omuzlar aşağı doğru düşer.
·         sütyen kıyafetlerin altından potluk yapar.
·         sütyen askıları omuzlarda kızarıklıklara neden olur.
Yukarıda bahsi geçen durumlar yaşanıyorsa büyük olasılıkla siz de bedeninize uygun bir sütyen kullanmıyorsunuz demektir. Bu durum hem cilt hastalıklarına neden olabilir hem de duruş bozukluğu yaratabilir. Bu tip durumlar yaşamamak adına doğru bedende ve doğru modelde sütyen takımları tercih etmeyi özen göstermek gerekir.

Sütyen takımları bedeni nasıl ölçülür?

Sütyen modelleri seçerken kişinin bedenine uygun olan bir model olmasına dikkat etmek gerekir. Sütyen bedenini ölçmenin bir yolu vardır. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir mezura. Ölçüm için aşağıdaki adımları takip ediniz.
Dik bir şekilde durun. Bu esnada göğüsleri fazla şişirmeyin ve omuzları da düşürmemeye dikkat edin.göğüslerin altından mezurayı geçirerek ilk ölçüm yapılır. Ölçülen değere 5 eklenir. Örnek olarak eğer mezura ölçümünde göğüslerin altı 70 cm çıktıysa buna 5 eklenir 75 değeri bulunur. Bu ölçüm sütyen bedenini verir.
Kup ölçüsünü hesaplamak için ise göğüsler ölçülür. Burada göğüslerin en geniş yerinden ölçüm yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Mezura, göğüs uçları üzerinden geçirilmelidir. Örnek olarak bu ölçümün 90 olduğunu varsayalım. Her iki ölçüm arasındaki fark (90 – 70 = 20) hesaplanır ve buna göre kup ölçüsü belirlenir. Aşağıda kup ölçülerinin harf bazındaki değerleri yer almaktadır. Yukarıdaki örneğe göre sütyen takımları bedeni 75d olarak bulunmaktadır.
10-12 cm iseAaKap
12-14 cm iseAKap
14-16 cm iseBKap
16-18 cm iseCKap
18-20 cm iseDKap
20 cm ve üzeri iseDdKap
 
Sütyen nedir, neden kullanılır?
Kadınlar tarafından kullanılan çok özel bir iç çamaşırı olan sütyen, basit bir tanımla ‘’memeleri örtmek, destek sağlamak ve ölçüleri daha kusursuz bir şekilde ortaya koymak adına tercih edilen bir üründür.’’ ergenlik dönemi ile birlikte birçok kadının kullanmaya başladığı bu özel ürünler, iç giyim dünyası için de özel bir yere sahiptir. Dantel detayının en iyi şekilde kullanılması ve transparan yapının sergilenmesi ile birlikte estetik duruş bir adım daha öne taşınıyor. Çok sayıda farklı model ve rengin yanı sıra ölçülerinize uygun bedenleri bulabilmeniz de mümkündür. Sütyen kullanımında bilmeniz gereken birtakım detaylar var ve bu detayları da sizinle paylaşmak istiyoruz.

Sütyen kullanımı ile ilgili bilinmesi gerekenler

· bedensel rahatlığı sağlamak adına sütyenlerinizi gevşek bir biçimde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Göğüs bölgesini ve sırt bölgesini zorlayacak durumdaki kullanımlarda gün içerisinde ağrı ve acı hissi ile karşı karşıya gelecek ve zarar göreceksiniz.
· kalın bantlı sütyenleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz çünkü bu modellerin ömrü tahmin ettiğinizden daha da kısa ve bir süre sonra yeni bir sütyen almak durumunda kalacaksınız.
· sütyen modellerini incelediğimizde işlevsel modellerin var olduğunu da görebiliyoruz. Askılarını dilediğiniz gibi çıkartabiliyor ya da farklı şekillerde kullanım sağlayabiliyorsunuz. Alışverişlerinizi yaparken bu detayı da göz önünde bulundurmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.
· günün sonunda yatağa girerken sütyenlerinizi çıkarmayı unutmayın! Bu sayede daha rahat bir uyku çekebilir ve bedenlerinizi de dinlendirebilirsiniz.
· göğüslerinize baskı uygulayacak küçük beden sütyenlerden özellikle uzak durmanız gerekiyor. Birçok kadın, daha estetik bir görüntü elde edebilmek için dar bedenleri tercih ediyor ancak bu durum gün içerisinde rahatsız edici olabiliyor.
İç giyim ve sütyen takımları
Sütyen takımları, iç giyim dünyası için de büyük bir öneme sahip. Kadınlar, estetik kaygıyı çok daha fazla önemsiyor ve giyecekleri her kıyafet konusunda büyük bir hassasiyete sahip olduklarını da görebiliyoruz. Bu durum iç çamaşırları için de geçerli ve iç giyim ürünleri ile yakından ilgilendiklerini söyleyebiliriz.
Sütyen takım, iç çamaşırı tercihlerinizi bir bütün olarak yapmanıza yardımcı oluyor ve külot-sütyen ikilisini benzer renklerde ve benzer modellerde bir bütün olarak sizinle buluşturuyor. Takım seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi renk uyumudur. Tasarımcılar ve üretici firmalar bu konuda en az sizler kadar hassas ve ortaya koydukları ürünleri incelerseniz eğer ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Birbirinden şık takım ürünler ve iç çamaşırı modelleri ile karşınızdayız ve sizler de dilediğiniz an alış verişlerinizi bu platform aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Kendinizi mutlu edin!
Sütyen modelleri, görselliği bir adım daha öne taşıyan ve kadınların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan özel bir iç çamaşırıdır. Göğüslerin görüntüsü bu ürünler ile birlikte çok daha dikkat çekici bir hal alıyor ve vücudu ile barışık kadınlara rastlıyoruz. Hem kendinizi hem de partnerlerinizi mutlu etmek adına iç giyim ürünlerine de göz atabilirsiniz ve birçok alternatif tasarım ile estetik duruşu daha güçlü bir şekilde sağlama şansına sahip olacaksınız. Özellikle takım modellemeler ile birlikte bu çok daha mümkün hale geliyor.
Güzel ve farklı bir gece geçirmek ve partnerinize daha şık görünmek adına iç giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz. Tek parça sütyen tercihinin yanı sıra dilerseniz daha uyumlu modellemeler olarak karşımıza çıkan takım ürünleri de listelerinize dahil edebilirsiniz.
Vücut hatlarını transparan detayı ile çok daha kusursuz hale getiren ve görselliği bir adım öne taşıyan takım iç giyim ürünleri ile birlikte kendinizi çok daha özel hissedeceğinizi düşünüyoruz. Kadınların kıyafet seçimlerinde ne kadar hassas olduklarının farındayız ve bu durum iç çamaşırı tercihlerinde de bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. Birbirinden hoş ve farklı renklere sahip olan çok özel iç giyim ürünleri ile birlikte partnerlerinizin de aklını başından alacak ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Hemen şimdi tercihlerinizi yapabilir ve uygun bedeni tespit ederek sizler de sütyen takımı siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
Destekli sütyenler fark yaratıyor
Hoş bir görüntü elde etmek ve daha da önemlisi güven aşılamak adına destekli sütyenlerden yardım alabilirsiniz. Gündelik kullanımın yanı sıra fantezi iç giyimin de en önemli ürünlerinden bir tanesi olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bedenlerinize uygun olarak tasarlanan ve yapısal olarak normal sütyenlere göre farklılık gösteren bu modeller sayesinde sizler de göğüslerinizi daha dikkat çekici bir seviyeye ulaştırabiliyorsunuz. Daha sıkı ve daha diri bir görüntü, kendinize olan güveninizi de bir üst seviyeye taşıyacak ve daha güzel hissetmenize yardımcı olacaktır. Fantezi iç giyim ürünlerine göz atarsanız eğer bu modellerin bir adım daha önde yer aldığını sizler de fark edeceksiniz. Farklı renkler ve tasarımlar ile birlikte harika ürünler sizleri bekliyor olacaktır.
Sütyen takımları arasında da yine bu özel tasarımların var olduğunu söyleyebiliriz. Özel bir gece geçirmek gibi bir düşünceye sahip iseniz ve hem kendinize hem de partnerinize daha şık görünmek istiyorsanız eğer bu modellemeler emin olun çok daha doğru ve sağlıklı bir tercih olacaktır.
Sınırları zorlayan çok özel tasarımlar
Her kadın güzel ve çekici görünmek ister ve giydikleri ile de bunu desteklemeye bayılır. Kendinizi daha iyi hissetmek ve var olan özgüveni yukarıya taşımak adına sizler de sınırları zorlayan çok özel tasarımlara göz atabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sütyen takımları konusunda siz değerli kadınla yardımcı olmaya devam ediyor ve şık tasarımlar ile birlikte taleplerinize en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Uyun fiyatlar ve çok özel modeller ile birlikte ekonomik bir iç giyim alış verişi de sizleri bekliyor olacaktır.
Tasarımcılar tarafından piyasaya sürülen ve kısa süre içerisinde çok sayıda kadın tarafından ilgi ile karşılanan bu modelleri kendi kategorilerinde buluşturuyor ve satışa sunuyoruz. Sıradan modellerden sıkıldıysanız ve atık sizler de iç çamaşırı konusunda çok daha farklı tasarımlara ulaşmak istiyorsanız eğer kesinlikle en doğru adrestesiniz. Kategorileri detaylı bir şekilde incelediğinizde ürün ve model yelpazesinin ne denli geniş olduğunu daha net bir şekilde göreceksiniz.
İç giyimin en özel sütyen modelleri
İç giyim dünyasına damga vurmayı başaran ve profesyonel tasarımcılar tarafından piyasaya sürülen en dikkat çekici modelleri sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. Sütyen modellerinin yanı sıra tek parça ürün satışlarımız da devam ediyor. Bedenlerinize en uygun modeli belirleyerek sizler de siparişlerinizi online olarak oluşturabiliyor ve alış verişlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.
Birçok markanın en özel sütyen modelleri ile buradayız ve ürün yelpazemizi de her geçen gün biraz daha genişletiyoruz. Bu kalabalık ürün grupları arasından seçim yapmak ve karar vermek gerçekten kolay değil çünkü her biri bedenlerinizi kusursuz bir şekilde saracak ve estetik olarak sizleri bir adım öne taşıyacak olan harika ürünlerdir. Görseller üzerinden incelemelerinizi daha detaylı bir şekilde yapabilir ve fikir edinebilirsiniz.
 
Yükleniyor...