Deprem Kabini Kasa Tipi 4 Kişilik

 • Deprem Kabini Kasa Tipi 4 Kişilik. Siz'de kendinizin ve sevdiklerinizin hayatta kalmasını istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Yoğun talep olduğundan dolayı lütfen iletişime geçerek kayıt yaptırınız. ​​​​​​​
 • Ürün Kodu: DKKT-4
 • Barkod: 6242005915109
 • Kategori: Deprem Kabini
 • Ön Sipariş: Evet
 • Teslimat Süresi: 45. Gün
 • Toplu Sipariş: Evet
 • Üretim: Özel İmalat
 • Yangına Dayanaklı: Evet
 • %8indirim
  190.000,00 TL
  175.000,00 TL
 • 14.583,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Deprem Kabini Kasa Tipi.

Standart Ölçüler 
Uzunlukk   225
Genişlik     100
Yükseklik   200

4 kişilik kabini binanızın statik değerlerini bozmaması amacıyla boş ağırlığı 400-450 kg arasında gelmektedir.


Deprem Kabinlerimiz 100 ton basınca ve fazlasına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Deprem kabini yapımında kullanılan malzemeler özel alaşımlı çelik olup direncin arttırılması amacıyla bir dizi işlemden geçirilmektedir. Bu işlemler çeliğin mukavemeti ve yüksek basınca dayanıklılığı arttırılmasına amacıyla yapılmıştır. Neticede deprem kabini yapımında yüksek mukavemetli özel çelik malzemeler kullanılarak imal edilmiştir.

4- kişilik deprem kabinlerimizin iç sıcaklığı sabit tutmak için özel yalıtılmıştır. Ek olarak kabinler yanmaz olarak tasarlanmış olup, yangın durumunda ek koruma sağlamaktadır.

Deprem kabinlerimiz demonte edilebilir.

Deprem Kabinlerimiz sismik vakalar yani depremler esnasında güvenli ve emniyetli bir sığınak sağlamak için tasarlanmıştır.

İçinde ışıklandırma , su ve erzak için hazneler bulunmaktadır. (opsiyonel)

Ayrıca kabinlerimizde tuvalet için ekipmanlar bulunmaktadır. (opsiyonel)

4- kişilik deprem kabinin kapasitesi nedir?

4 yetişkin rahatça sığmaktadır veya
3 yetişkin 2 çoçuk için idealdir.


Özel kalite çelikten üretilmiştir.
Yangına dayanıklıdır
Isı yalıtımı vardır.
Her yönden acil çıkış mümkündür. (opsiyonel)
İç Kaplama Darbe Emici Ürün.

Opsiyonel Seçenekler.

1. Erzak Dolabı
2. İlk yardım Çantası.
3. Minimum 100. Saat Yetecek Elektrik Sistemi.
4. GPS yer bulucu + (AHM) Acil Haberleşme Sistemi. 
5. Su Deposu 50.lt
6. Havalandırma  (Özel Flitre Sistemi)
7. Oksijen Tankı (Medikal) 
8. Uyku Tulumu 
9. Çocuklar için Tablet 10'' 

Stantard Kasa Tipi Deprem Kabini.
Darbeye Dayanıklı Kasa. 
Standart Havalandırma.
2-3-4-5-6 kişilik Modeller.

 

Ön SiparişEvet
Teslimat Süresi45. Gün
Toplu SiparişEvet
ÜretimÖzel İmalat
Yangına DayanaklıEvet

Garati ve Teslimat
 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak (TL) hesabımıza yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Bayiburda İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Denizli merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.  Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 552 886 50 38 numaralı telefona gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 

{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...