Jammy 5 li filitre seti

 • Kapalı Kasa su arıtma cihazları için 5 li filitre seti
 • Ürün Kodu: TNQDHR6ZSN
 • Barkod: 6242005381416
 • Marka: Jammy
 • Kategori: Filitreler
 • %19indirim
  800,00 TL
  650,00 TL
  KARGO BEDAVA
 • 54,17 TL 'den başlayan taksitlerle
 • En geç 22 Temmuz Pazartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Jammy 5 li filitre seti

Jammy Çubuklu 5'li Filtre Takımı, kapalı kasa su arıtma cihazlarında 12-24 ayda bir değişen filtre setidir. Su arıtma cihazlarının filtrelerini daha sağlıklı su içebilmemiz için düzenli olarak 5'li filtreleri 12-24 ayda bir değiştirmeniz gerekir. Filtreleri değişmeyen ve bakımları zamanında yapılmayan su arıtma cihazları mikrop yuvasına dönerek sağlığınızı tehlikeye sokabilir. 5’li set aynı zamanda suyun lezzeti olarak da suyu etkilemektedir. Zamanı dolmuş ya da özelliğini yitirmiş filtreler yarardan çok zararları olur. Jammy Çubuklu 5'li Filtre Takımı Paket İçeriği 5 Micron İnline Jammy Çubuklu Sediment Filtre Jammy Çubuklu GAC Karbon Filtre Jammy Çubuklu CTO Karbon Filtre Euro Post Karbon Filtre Reverse Osmosis Membranı Filtreleri ilk kullanımda suyu diğer filtrelere vermeden önce en az 2 dakika boyunca yıkama yapılması gerekmektedir. Nasıl yıkama yapılır kısaca anlatalım; ilk birinci filtre yerine takılır ve 1. Filtrenin çıkış hortumu sökülür ve 2 dakika boyunca su dışarı atılır, 2. Filtre yerine takılır ve 2. Filtrenin çıkış hortumu sökülür ve su 2 dakika boyunca dışarı atılır, 3. Filtre yerine takılır ve 3. Filtremin çıkış hortumu sökülür ve su 2 dakika boyunca dışarı atılır. Bu yaptığımız 2 dakikalık yıkama işlemleri filtrelerin fabrikasyon ve ilk kullanım kirliliklerini diğer filtrelere verilmesi engellenir ve daha lezzetli su elde edersiniz. Membran filtre yıkaması; tüm filtleri taktınız ve ön filtreleri yıkadınız suyu membrana verdiniz. Membran filtrenin temiz su çıkış hortumu sökülür ve 10 dakika boyunca su buradan boşa akıtılır sonra suyu post karbona verebilirsiniz ve post karbon yıkama işlemine geçebiliriz. Post karbon filtreyi yıkama işlemi ise şu şekilde olmalı; post karbon filtresi en son aşamada ise ilk kullanım suyunu 15 dakika boyunca arıtma çeşmesinden akıtmanız yeterlidir. Eğer post karbon sonrası başka filtreler varsa pot karbonun çıkışı sökülüp 15 dakika boyunca suyu buradan boşa akıtmanız gereklidir. 5'li filtre değişimi bittiğinde ilk dolan 2 tank suyu kullanmayın ve boşa akıtın sonrasında kullanıma hazırdır


5 Micron İnline Jammy Çubuklu Sediment Filtre
Jammy Çubuklu GAC Karbon Filtre
Jammy Çubuklu CTO Karbon Filtre
Euro Post Karbon Filtre
Reverse Osmosis Membranı

 

Garati ve Teslimat
 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak (TL) hesabımıza yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Bayiburda İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Denizli merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.  Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 552 886 50 38 numaralı telefona gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 

{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...